Телефон: 063-202-10-68

 

Регіон роботи: Київська область, місто Київ.

 

Адвокат Анатолій Янчук в соціальних мережах:

Напишіть своє питання та найближчим часом отримаєте відповідь

Юридична консультація у Києві, Василькові та по всій Україні

Консультация юриста в КиевеП.І.П. адвоката: Янчук Анатолій Анатолійович Свидетельство адвоката: № 21/1635 Ел. адрес: yanchukanatoly@gmail.com.

Графік роботи у будні з 09:00 до 20:00 (суди, юридичні консультації). Можлива зустріч за домовленістю у вихідні дні.

Можете зателефонувати в будь-який зручний для Вас час або можете звернутися до мене в соціальній мережі, яка вказана вище. Дзвінок може бути проігнорований у разі, якщо відбувається консультація або перебуваю на судовому засіданні.

Що таке консультація юриста, який спеціалізується на судових справах, і як це стосується мене?

Юридична консультація юриста, який спеціалізується на судових справах – це надана відповідь спеціаліста, який більшу частину часу проводить у судових засіданнях. Ця консультація юриста допомагає людині зрозуміти як слід поводитися при судовому розгляді на кожній його стадії (підготовка документів до суду, участь у судовому засіданні, оскарження рішень судів та інше). Суть цієї консультації зводиться до того, щоб людина розуміла: 1) наслідок своїх рішень; 2) дійшов максимально очікуваного результату; 3) рівень безпеки у своїх рішеннях.

Консультация юриста КиевФактично безкоштовна юридична консультація у мене прирівнюється до “поради”. Звернувшись за юридичною порадою зможете дізнатися які документи потрібні для консультації або стисло отримаєте відповідь на питанняі не більше. Отримавши платну консультацію, фактично отримуєте роз’яснення законодавства, судової та адміністративної практики, у тому числі побачите кілька варіантів вирішення Вашої проблеми.

Тому моя усна консультація як юриста коштує від 1000 грн. Письмова консультація коштує від 3000 грн.

Вищезгадане це не все, що Ви отримаєте на консультації у юриста

Дуже важливим також є: Економія часу на консультації у адвоката Скільки потрібно витратити часу, щоб дати відповідь на юридичне питання? 1, 2, 3, 4 години? Що для цього зробите? Зателефонуйте знайомим, почитаєте в інтернеті. Через час відповідь отримана (правильна чи ні) і рішення можна приймати, чи ні? Правильна відповідь Час витрачено і отримано відповідь. Як вважаєш отриману відповідь правильна, і вона не має підводного каміння? Уперед. Можливо потрібно зробити перевірку та врахувати наявність підводного каміння? Перевірка в малому, перш ніж довірити важливе Консультація юриста – надійний спосіб перевіряти ще раз себе, в тому числі і дізнатися які є підводні камені. Це особливо буде корисно, якщо юрист має певний напрямок, за яким виникла Ваша проблема.

Рівень довіри до моїх консультацій

Починаючи з грудня 2015 року за юридичною консультацією до мене приходили, а потім ставали клієнтами фізичні та юридичні особи. Люди приймали рішення зробити мене представником у мільйонних спорах із серйозними юридичними особами.

Крім цього, нерідко залучають консультантом до групи юристів, де на вирішення питання потрібні фахівці з різних спеціалізацій.

Де надається консультація юриста?

Консультація юриста надається:

  • онлайн;
  • в офісі;
  • на виїзді.

Консультація юриста онлайн

Консультация адвоката КиевКонсультація юриста онлайн відбувається за допомогою спеціальних програм (телеграм – мессенджер, скайп, телефон) або шляхом спілкування через електронну пошту. Відправляєте необхідні документи, вони підлягають аналізу, задаєте питання, що Вас цікавлять, і отримуєте відповідь на них. Також онлайн консультація юриста може відбуватися у зручний для Вас спосіб та час.

Консультація юриста у зручному для клієнта місці

У житті бувають різні ситуації та причини, які не дозволяють приїхати в офіс до юриста. Тому клієнту юридична консультація може бути надана особисто у зручному для нього місці. Тому можете звертатися за консультацією в будь-який зручний для Вас час.

Поділитися з друзями
Адвокат у Києві - Янчук Анатолій - послуги юриста онлайн. Ціни 2022. Адвокати Києва, Житомира.